Nieuw in 2025: Hanse 348 bouwjaar 2025
Wil je een zeiljacht huren in Friesland dan ben je bij ons aan het juiste adres.
Wij verhuren een Hanse 315 en een Hanse 348. Beide boten zijn zeer voorzien van alle opties. Van performance zeilen en dubbele stuurwielen tot een boegschroef en een extra zware motor. Ook in de gezellige kajuit ontbreekt het je aan niets!
De Hanse 315 is met een diepgang van 1,35m zeer geschikt om de Friese meren te ontdekken. De Hanse 348 heeft een diepgang van 1,55m. Dus geschikt voor Friesland, maar zeker ook voor het IJsselmeer en de Waddenzee. Voor beide schepen is zeilervaring als zelfstandig schipper op een kajuitzeiljacht vereist. Onze zeiljachten zijn geschikt voor 2 tot 6 personen.
Onze Hanse 315 is een heerlijk zeiljacht dat van alle gemakken is voorzien. De boot is luxe uitgerust voor een heerlijke vakantie op de Friese meren, het IJsselmeer en de Waddenzee.
Varen op het Hanse 348 zeiljacht is een geweldige belevenis. Deze snelle zeiler is van alle gemakken voorzien voor een prachtige vakantie op het water.
Onze bootverhuur in Friesland is gastvrij en persoonlijk. Je krijgt in alle gevallen een goed onderhouden boot en profiteert van de volgende voordelen:
Wat een superschip!! Snel, ruim, modern, alles erop en eraan!! De ontvangst van Jelle was prettig, persoonlijk (geen massa verhuurder), ontspannen.
Es war ein modernes Boot was sehr gut händelbar und geräumig war.
Es fehlte die Nationalflagge,
Wir hatten einen Wackelkontakt an Elektronik der Frischwasserpumpe der bereits vor unsererem Charterzeitraum bekannt war. An Bord fehlten Verbandskasten, Signalhorn, Navigationsbesteck mit Kurs- und Anlegedreieck, Bleistift
sowie Befestigungsbändsel,
Ansonsten war alles top
We hebben heerlijke twee weken gehad in de Hanze. Deze boot zeilt fantastisch en er is genoeg comfort om met zijn 4tjes een ontspannen vakantie te beleven. Kortom; genieten op het water!
Wil je een keer met een kajuitzeilboot varen en er in overnachten? Dan kun je met deze zeilboot prima ervaring opdoen! Zeilervaring is wel handig!
Hij is groter dan de Fox22 maar niet meteen tè groot. Hij heeft een klein keukentje met tweepits spiritusbrander, toiletje met een porta-potti en vier slaapplaatsen.
Op het Hegermeer kun je prima uit de voeten en de omliggende dorpjes zijn de moeite waard om te bezoeken.
Bijvoorbeeld Woudsend is een erg leuk dorpje met o.a. mooie molens die je kunt bezoeken.
Verder is de verhuurder is erg vriendelijk en behulpzaam.
Kortom, wij hebben met ons vieren een fijn weekend beleefd in de Viko S26
Het was dus met recht; “Genieten op het Water”
We hebben 4 dagen van het zeiljacht Betty ons thuis op het water gemaakt en dat was echt genieten. Heel comfortabel, goed te zeilen jachtje. Door de diepgang van 1.60 wel goed opletten waar je allemaal kunt komen, maar er zijn Friese wateren genoeg!
Ook heel vriendelijk ontvangen en op weg geholpen, als je van zeilen en een beetje comfort houdt dan is dit een goede keuze!
Wil je ontspannen zeilen en tegelijkertijd genieten van ultiem comfort? De Hanse 315 is het perfecte zeiljacht om Friesland en het Friese merengebied te verkennen. Dankzij de ondiepe kiel (1,35m diepgang) bereik je moeiteloos zelfs de meest verborgen plekjes. Dit moderne jacht staat garant voor uitstekende zeileigenschappen en is van alle gemakken voorzien. Denk aan een boegschroef, ankerlier, performance zeilen, keerfok, AIS, een kaartplotter en een boiler. Met twee afgesloten hutten biedt de Hanse 315 ruimte voor een overnachting met 4 personen. Of je nu koers zet naar het IJsselmeer, de Wadden of blijft genieten op de Friese meren – dit zeewaardige jacht laat je onvergetelijke momenten beleven!
De Hanse 348 biedt alles wat je zoekt voor een ultieme zeilervaring. Dit comfortabele zeiljacht is de grotere versie van de Hanse 315 en combineert stijlvol design met uitstekende prestaties. Ideaal voor tochten over het IJsselmeer, de Wadden of de schilderachtige Friese meren. Geniet van de vrijheid en luxe aan boord, met onder andere een boegschroef, ankerlier, performance zeilen, keerfok, AIS, een kaartplotter en een boiler. De royale ruimte maakt dit jacht perfect voor langere tochten met vrienden of familie. Stap aan boord en ervaar hoe gemak, comfort en avontuur samenkomen en kom een zeiljacht huren in Friesland.
Genieten op het water B.V.
Gouden Boaijum 9b
8621 CV Heeg