Boot huren Woudsend. Wil je heerlijk genieten van je vakantie en het mooie Friesland ontdekken? Dan moet je in Woudsend zijn! Vanuit Woudsend zijn vele mooie plekjes in Friesland makkelijk te bereiken. De ideale plek om vakantie te vieren! Huur bijvoorbeeld een boot en ontdek het Heegermeer en Slotermeer. Bij Genieten op het Water in Heeg kun je terecht voor zeilboot verhuur in Friesland, maar ook voor het huren van een mooie sloep, valk of Tiny Houseboat.
“Wij doen ons best je van alle gemakken te voorzien, zodat je zorgeloos kunt genieten op het water!
Boek nu een boot en ontdek de Friese wateren en vaar met je boot door Woudsend! Wil je meer weten over de boten in onze haven? Neem gerust contact met ons op.
Friesland is een heerlijke plek om te varen en lekker vakantie te vieren, of je Friesland nou al kent of niet. Woudsend is een echt watersportdorp en door zijn ligging tussen twee Friese meren de ideale plek om Friesland te ontdekken! Ga lekker een dagje varen in Friesland en ontdek het pittoreske centrum van Woudsend.
Onze bootverhuur in Friesland is goedkoop. Je krijgt in alle gevallen een goed onderhouden boot en profiteert van de volgende voordelen:
“Van zeilen in een Valk tot luxe genieten op het dakterras van onze unieke Tiny Houseboats. Het kan allemaal bij ons.” ,
Wat een superschip!! Snel, ruim, modern, alles erop en eraan!! De ontvangst van Jelle was prettig, persoonlijk (geen massa verhuurder), ontspannen.
2 zeilboten gehuurd, vlot geregeld via website. Ook via telefoon is bedrijf goed bereikbaar en wordt je goed te woord gestaan. Jelle wil je overal bij helpen. Boten zeilen trouwens heel lekker en zijn snel.
Fijne sloep. De maxima 550. Jelle Legt de kaarten goed uit.
Zouden we zo weer heen gaan.
Twee dagen gevaren met de Aira 22. Heel goed bevallen! De boot zeilt heerlijk, lekker vlot en is comfortabeler dan een Valk. Ruimte genoeg voor een langere tocht. Absolute aanrader!
Fijne dag gehad. Snelle administratieve afhandeling. Sloep prima in orde. Een volgende keer zal ik er weer een sloep huren.
Ben je overtuigd en wil je een sloep, valk of zeilboot huren bij onze bootverhuur in Friesland? Reserveer dan direct jouw boot naar keuze en kom de Friese wateren verkennen! Hier heb je geen vaarbewijs voor nodig. Als je onvoldoende ervaring hebt kun je ook een schipper huren. Wacht niet langer en boek direct.
Heb je een vraag over onze bootverhuur in Heeg of over ons? Geen probleem! We beantwoorden je vragen graag. Neem gerust contact met ons op en we helpen je verder. Ben je klaar voor de ultieme rust die de tocht op het water biedt?
boot huren Woudsend
Genieten op het water B.V.
Gouden Boaijum 9b
8621 CV Heeg