Genieten op het water » Boot huren Friesland » Boot huren Woudsend
Boot huren Woudsend. Wil je heerlijk genieten van je vakantie en het mooie Friesland ontdekken? Dan moet je in Woudsend zijn! Vanuit Woudsend zijn vele mooie plekjes in Friesland makkelijk te bereiken. De ideale plek om vakantie te vieren! Huur bijvoorbeeld een boot en ontdek het Heegermeer en Slotermeer. Bij Genieten op het Water in Heeg kun je terecht voor zeilboot verhuur in Friesland, maar ook voor het huren van een mooie sloep of zeiljacht.
“Wij doen ons best je van alle gemakken te voorzien, zodat je zorgeloos kunt genieten op het water!
Boek nu een boot en vaar vanuit Heeg naar Woudsend! Wil je meer weten over de boten in onze haven? Neem gerust contact met ons op.
Friesland is een heerlijke plek om te varen en lekker vakantie te vieren, of je Friesland nou al kent of niet. Woudsend is een echt watersportdorp en door zijn ligging tussen twee Friese meren de ideale plek om Friesland te ontdekken! Ga lekker een dagje varen in Friesland en ontdek het pittoreske centrum van Woudsend.
Onze bootverhuur in Friesland is goedkoop. Je krijgt in alle gevallen een goed onderhouden boot en profiteert van de volgende voordelen:
Voor het 3e jaar huurden wij deze boot we waren met 4 mannen en passen makkelijk in de AERA . De boot is zeer comfortabel en makkelijk te zeilen . Koersvast en luistert goed naar het roer. Jelle is een rustige soepele verhuurder en zeer bereidwillig.
Ook deze keer probleemloos kunnen huren bij Jelle .
Toevallig zat ook het weer mee: stevige wind en zon. De Aira 22 voelde stabiel aan. Wederom voor herhaling vatbaar. Wat mij het meest aanspreekt is de flexibiliteit bij het boeken. Een aanrader dus !
Wij hadden de Maxima 630 mee. Lekkere boot, alleen gaf deze een storing. Het zekere voor het onzekere genomen en toch maar even gebeld. Binnen een mum van tijd werd er een andere boot naar ons toegevaren. De vraag was of we een grotere wilde. Ik zelf wilde graag de maxima 550 proberen. Verder een prima dag op het water gehad met een mooie door Jelle voorgestelde route. Wat ik ook top vind zijn de toiletten welke buiten de receptie staan voor de klanten. Wat ik ook echt zeer waardeer is dat we zonder te vragen geld teruggestort kregen voor het verschil van in huurprijs van de vervangende boot. Er kan altijd iets misgaan, maar de manier hoe je het oplost maakt het verschil. Super!
Zondag 23 augustus 2026 met 9 personen heerlijk gevaren op de sloep “Bert”. De sloep was heerlijk ruim en voorzien van mooie comfortabele kussens, zeker de overkapping aan de voorkant van de sloep was erg prettig aangezien we ook een kleine regenbui hadden gehad. De sloep was erg netjes en mooi schoon, Het besturen van de sloep ging ook redelijk gemakkelijk, ondanks dat we geen ervaren schipper in ons midden hadden. Bij terugkomst werden we prettig geholpen met het aanmeren van de sloep. Al met al een zeer mooie dag gehad met de familie ter ere van het 60 jarige huwelijk van onze ouders.
Wat een fijn boot met banken en kussens en ruim zeil. Zeker als je een paar dagen gaat zeilen prettig om niet op de grond te zitten. De boot is ook wat hoger dus minder boegwater bij veel wind. Prettig geholpen
Ben je overtuigd en wil je een sloep, valk of zeilboot huren bij onze bootverhuur in Friesland? Reserveer dan direct jouw boot naar keuze en kom de Friese wateren verkennen! Hier heb je geen vaarbewijs voor nodig. Wacht niet langer en boek direct.
Heb je een vraag over onze bootverhuur in Heeg of over ons? Geen probleem! We beantwoorden je vragen graag. Neem gerust contact met ons op en we helpen je verder. Ben je klaar voor de ultieme rust die de tocht op het water biedt?
boot huren Woudsend