Genieten op het water » Boot huren Friesland 3 personen
Wil je een boot huren in Friesland voor 3 personen dan ben je bij ons aan het juiste adres.
We hebben sloepen die geschikt zijn om met 3 personen te varen, bijvoorbeeld de Maxima 550 of de Maxima 630 sloep. Ook een dagje zeilen in een comfortabele Aira 22 open zeilboot is een goed idee.
Wil je een vaarvakantie houden van een weekeinde, midweek of langer kies dan ons Hanse 315 zeiljacht, zeer geschikt voor 3 personen.
Kom kennis maken met de Aira 22 open zeilboten. De Aira 22 is een heerlijke, comfortabele en snelle boot die gezien wordt als de opvolger van de Polyvalk. Met of zonder gennaker is de boot prima onder controle te houden door de loden bulbkiel.
Wil je meer een ‘open boot’ gevoel dan is onze Sunbeam 22.1 iets voor jou. Een snel zeiljacht, ook bij licht weer door de gennaker.
Ervaar de gezelligheid van een tocht door Friesland met een aluminium Van Vossen 650 Tender sloep o.a. voorzien van koellade, en boegschroef. Deze boot is perfect voor uitjes met vrienden en familie voor 2-8 personen.
Onze Hanse 315 is een heerlijk zeiljacht dat van alle gemakken is voorzien. De boot is luxe uitgerust voor een heerlijke vakantie op de Friese meren, het IJsselmeer en de Waddenzee.
Varen in de Maxima 630 is een heerlijke ervaring. Door de krachtige motor en boegschroef een ideale boot om mee te varen. Deze sloep is voorzien van een koelkast en geschikt voor 2-8 personen.
Onze bootverhuur in Friesland is gastvrij en persoonlijk. Je krijgt in alle gevallen een goed onderhouden boot en profiteert van de volgende voordelen:
“Van zeilen in een Aira 22 tot luxe genieten op het dakterras van onze unieke Tiny Houseboats. Het kan allemaal bij ons.”
Heerlijk gevaren met mijn ouders beide 80 plussers! Nadat we de leuke plaatjes woudsend en balk waren gepasseerd waar we heerlijke koffie en appeltaart hadden gegeten. Ging de route door het bos, waar de vaarroute vrij smal werd, hierdoor werd er veel gevraagd van de stuurman bij het passeren van tegen liggers. Wij voeren met de van Vossen 700 sloep eigelijk een beetje aan de grote kant voor deze route.
Begin van de dag begon vrij koud en mistig na 13:00 uur begon de zon door te breken en werd het toch nog 27 graden.
Wij hebben een heerlijke dag gehad en zullen zeker nog een keer terug komen om hier een boot te huren! Top bedrijf.
Jelle bedankt!
My wife and I rented a Maxima 550 for 2 days and our brother and sister in-law also rented one. We had a great time exploring the local canals and surrounding towns. Jelle was great and provided everything we needed to enjoy our days on the water. Would highly recommend!
De service, het contact, een fijne boot en ruim de tijd op het water. En alles voor een schappelijke huurprijs!
Samen met 2 vrienden 2 dagen Maxima 550 Amalia gehuurd.
Heerlijke tocht gemaakt van Heeg naar Ter Herne via de meren en terug van Ter Herne naar Heeg via Sneek en Ijlst.
De boot was echt heerlijk en deed precies wat hij moest doen.
Fijne kap eroverheen en comfortabele kussens.
Toen we bijna weer bij de bootverhuur waren was de benzine op en sloeg de motor af.
Vervolgens kregen we hem niet meer aan. We hebben gebeld naar Genieten op het water en binnen 10 minuten kwam Jelle naar ons toe gevaren om ons te helpen en binnen 3 minuten was het probleem opgelost.
Echt een enorme aanrader!!
Wij hebben in de Ernie gevaren. Alles was via internet geregeld. Aangekomen was alles voor ons in gereedheid gebracht. De boot was heerlijk stabiel ook voor het uit en instappen. Comfortabele zitplaatsen en een schuilplek onder de luifel voor de regen. Er was een ijskastje aan boord. Alleen een pikhaak hadden wij prettig gevonden als dat ook bij de uitrusting zat. Toilet bij de start en het eind was ook fijn. Echt goed geregeld deze organisatie en fantastische boot.