Genieten op het water » Boot huren Friesland 2 personen
Wil je een boot huren in Friesland voor 2 personen dan ben je bij ons aan het juiste adres.
We hebben sloepen, open zeilboten en zeiljachten die geschikt zijn voor 2 personen. Wat wordt de boot van jouw keuze? Welke boot je ook kiest, een dagje of vakantie op het water met 2 personen is altijd een goede keuze!
Als sloep is de Maxima 550 uitermate geschikt voor 2 personen. Een fijne en handzame boot. Wil je meer ruimte en comfort. Kies dan voor de Maxima 630.
De Aira 22 open zeilboot is zeer geschikt om met 2 personen de Friese meren te verkennen. Wil je wat langer en verder zeilen dan is onze Sunbeaam 22.1 of de Hanse 315 zeiljacht een goede keuze.
Ervaar de gezelligheid van een tocht door Friesland met een aluminium Van Vossen 650 Tender sloep o.a. voorzien van koellade, en boegschroef. Deze boot is perfect voor uitjes met vrienden en familie voor 2-8 personen.
Kom kennis maken met de Aira 22 open zeilboten. De Aira 22 is een heerlijke, comfortabele en snelle boot die gezien wordt als de opvolger van de Polyvalk. Met of zonder gennaker is de boot prima onder controle te houden door de loden bulbkiel.
De Maxima 550 is een compacte sloep voor 2-5 personen. Ontdek de leuke vaartjes en de mooie meren in Friesland met deze mooie sloep! Kijk ook eens naar onze mooie sloeproutes.
Onze Hanse 315 is een heerlijk zeiljacht dat van alle gemakken is voorzien. De boot is luxe uitgerust voor een heerlijke vakantie op de Friese meren, het IJsselmeer en de Waddenzee.
Varen in de Maxima 630 is een heerlijke ervaring. Door de krachtige motor en boegschroef een ideale boot om mee te varen. Deze sloep is voorzien van een koelkast en geschikt voor 2-8 personen.
Onze bootverhuur in Friesland is gastvrij en persoonlijk. Je krijgt in alle gevallen een goed onderhouden boot en profiteert van de volgende voordelen:
“Van zeilen in een Aira 22 tot luxe genieten op het dakterras van onze unieke Tiny Houseboats. Het kan allemaal bij ons.”
Voor het 3e jaar huurden wij deze boot we waren met 4 mannen en passen makkelijk in de AERA . De boot is zeer comfortabel en makkelijk te zeilen . Koersvast en luistert goed naar het roer. Jelle is een rustige soepele verhuurder en zeer bereidwillig.
Ook deze keer probleemloos kunnen huren bij Jelle .
Toevallig zat ook het weer mee: stevige wind en zon. De Aira 22 voelde stabiel aan. Wederom voor herhaling vatbaar. Wat mij het meest aanspreekt is de flexibiliteit bij het boeken. Een aanrader dus !
Wij hadden de Maxima 630 mee. Lekkere boot, alleen gaf deze een storing. Het zekere voor het onzekere genomen en toch maar even gebeld. Binnen een mum van tijd werd er een andere boot naar ons toegevaren. De vraag was of we een grotere wilde. Ik zelf wilde graag de maxima 550 proberen. Verder een prima dag op het water gehad met een mooie door Jelle voorgestelde route. Wat ik ook top vind zijn de toiletten welke buiten de receptie staan voor de klanten. Wat ik ook echt zeer waardeer is dat we zonder te vragen geld teruggestort kregen voor het verschil van in huurprijs van de vervangende boot. Er kan altijd iets misgaan, maar de manier hoe je het oplost maakt het verschil. Super!
Zondag 23 augustus 2026 met 9 personen heerlijk gevaren op de sloep “Bert”. De sloep was heerlijk ruim en voorzien van mooie comfortabele kussens, zeker de overkapping aan de voorkant van de sloep was erg prettig aangezien we ook een kleine regenbui hadden gehad. De sloep was erg netjes en mooi schoon, Het besturen van de sloep ging ook redelijk gemakkelijk, ondanks dat we geen ervaren schipper in ons midden hadden. Bij terugkomst werden we prettig geholpen met het aanmeren van de sloep. Al met al een zeer mooie dag gehad met de familie ter ere van het 60 jarige huwelijk van onze ouders.
Wat een fijn boot met banken en kussens en ruim zeil. Zeker als je een paar dagen gaat zeilen prettig om niet op de grond te zitten. De boot is ook wat hoger dus minder boegwater bij veel wind. Prettig geholpen